Ostatnie śniadanie w 2018 roku - fotorelacja

Za nami 6 w tym roku śniadanie "W dobrym towarzystwie ze Spółdzielnią Kultury". Poznajemy się, inspirujemy, rozmawiamy - po to by skuteczniej współpracowac i dzielić się zasobami. 
Tym razem była z nami Ania Książek, która od kilku lat jeździ po świecie w poszukiwaniu "Światozmieniaczy" - podczas śniadania usłyszeliśmy kilka historii osób, których działania przyczyniają się do zmiany świata na lepsze.

Ostatnie w tym roku sieciująco-inspirujące śniadanie w Dobrym Towarzystwie

Zapraszamy serdecznie na ostatnie w tym roku śniadanie z cyklu "W dobrym Towarzystwie ze Spółdzielnią Kultury". Tym razem spotykamy się w kawiarni, która należy do sieci Miejsc Aktywności Lokalnej. Gościem specjalnym będzie Ania Książek, która podróżuje po świecie szukając "ŚWIATOZMIENIACZY" - opowie nam o projektach społecznych z różnych zakątków świata.
Uwaga: Jeśłi jesteście zainteresowani - prosimy...

Powiedz nam, czego szukasz w Spółdzielni

Zdarzyło się Wam organizować jakieś lokalne działanie (np. piknik, dzień sąsiada, inicjatywę lokalną) i szukać "na szybko" krzeseł, rzutnika, sali? A może zrezygnowaliście z fajnego pomysłu własnie dlatego, że brakowało Wam jakichś zasobów i nie było skąd ich za darmo pożyczyć? Wypełnijcie