Zarejestruj się , aby dodać lub zmienić swoje zasoby

Wyrażam zgodę na przetwarzanie na portalu Spółdzielnia Kultury, którego administratorem jest Dom Kultury DOROŻKARNIA w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, Warszawa 00-709, ul. Siekierkowska 28, moich danych osobowych w celu:
  1. założenia konta na portalu www.spoldzielniakultury.waw.pl, w celu ułatwienia kontaktu z osobami zainteresowanymi umieszczonym przeze mnie ogłoszeniem,
  2. działań analitycznych – zbierania informacji i opracowywania danych statystycznych dotyczących działania portalu,
  3. przekazania podanych danych osobowych (imienia, nazwiska, telefonu oraz adresu e-mail) osobą zainteresowanym umieszczonym przeze mnie ogłoszeniem.
Więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj. Wyrażenie zgody jest niezbędne do założenia konta na stronie Spółdzielni Kultury.
Zgadzam się na przekazywania informacji o wydarzeniach, przedsięwzięciach i projektach dotyczących działań promocyjnych portalu www.spoldzielniakultury.waw.pl.
Zgadzam się, by dane publikowane na stronie Spółdzielni Kultury były widoczne również na Warszawalokalnie.waw.pl
Czy jesteś zainteresowany dołączeniem do sieci miejsc aktywności lokalnej? Dzięki niej możesz poznawać inne miejsca, które tak jak Ty, dzielą się zasobami, wymieniają się doświadczeniami i dobrymi praktykami podczas warsztatów i szkoleń.