Ładowanie danych

Rusza OPEN CALL na działania ARTywistyczne ze Spółdzielnią Kultury!

Co myślisz kiedy słyszysz słowo “wspólnota”? Czym jest dzielenie się? Jaki rodzaj więzi i relacji tworzy? Czy to, że zaczniemy się dzielić może trwałe wpłynąć na nasze nawyki konsumenckie, a w końcu klimat?

Zdjęcie artykułu - Rusza OPEN CALL na działania ARTywistyczne ze Spółdzielnią Kultury!

Spółdzielnia Kultury i Fundacja Splot Społeczny otwierają nabór na projekty artystyczne, animacyjne bądź kreatywne wokół koncepcji budowania wspólnoty poprzez dzielenie się. Zaproponowane działanie lub obiekt zostaną zrealizowane jeszcze w 2019 r. w wybranej przestrzeni publicznej Warszawy albo przestrzeni wirtualnej.   

Grupa twórców i twórczyń zaproszonych do udziału w open call jest szeroka. Swoje zgłoszenia mogą przesyłać artystyści i artystki (w tym studenci ASP), aktywistki i aktywiści, animatorki i animatorzy kultury, performerzy i performerki, edukatorzy i edukatorki, a także osoby związane z branżą kreatywną i designem. 

 Nabór trwa od 31 października do 25 listopada 2019 roku. Budżet zaproponowanych projektów nie powinien przekroczyć 4000 zł.

 OPEN CALL i nabór towarzyszy kampanii promującej Spółdzielnię Kultury, która jest połączeniem wartości i wyobrażeń związanych z ideą dzielenia się, ale i odpowiedzialnego korzystania z zasobów. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

 

TERMINY

nabór: 30.11.2019 r.- 25.11.2019 r.

ogłoszenie wyników: 28.11.2019 r

termin realizacji: 2.12.2019 r. - 22.12.2019 r.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy ➡ https://bit.ly/34dEpcX
do 20 listopada 2019 roku 

REGULAMIN KONKURSUhttps://docdro.id/K3gfPWh

SZCZEGÓŁY NABORU ➡  https://docdro.id/DavYxXO

 

MASZ PYTANIA W SPRAWIE KONKURSU?

Odpowie na nie Marcelina Zjawińska z Fundacji Splot Społeczny,

mail: splotspoleczny@gmail.com

telefon: 501290669