Ładowanie danych

Wiosna tuż, tuż

Dni są coraz dłuższe, będzie coraz cieplej. Zachęcamy do wychodzenia z inicjatywami, sąsiedzkimi pomysłami i oddolnymi aktywnościami na zewnątrz. Osiedlowy wymiennik ubrań, gazet, książek, sąsiedzki piknik gier planszowych, sportowy turniej czy spacer? Macie pomysł ale brakuje Wam sprzętów do jego realizacji? Podajemy kilka wiosennych podpowiedzi.

Zdjęcie artykułu - Wiosna tuż, tuż

Myślicie o wymiance czy garażówce? W Spółdzielni znajdziecie składane, lekkie wieszaki, które Wam to ułatwią. Przed deszczem czy wiatrem ochronić może udostępniany na stronie np. namiot lub baldachim.
Wiosenna integracja przy grach planszowych? Wszystko czego potrzebujecie, od stolików, krzesełek , leżaków po przeróżne gry a nawet wielką Jengę jest do wypożyczenia.
A może chcielibyście przywitać wiosnę sportowo? Do dyspozycji macie np. kijki nordic walking, maty treningowe, worki do skakania a nawet mobilne bramki do piłki nożnej.
Zasobów jest o wiele, wiele więcej – wypożyczajcie, udostępniajcie, organizujcie, spotykajcie się!
Życzymy Wam wspaniałych, sąsiedzkich i wiosennych aktywności! Dzielcie się z nami pomysłami i zdjęciami z Waszych inicjatyw, czekamy na maile: spoldzielniakulury@um.warszawa.pl