Błąd

Ładowanie danych

Rzeczy do dzielenia, rzeczy do działania! Dołączcie do nas!

Zależy nam, by Spółdzielnia wciąż się rozwijała, a otwartych na działania mieszkańców instytucji i organizacji było jeszcze więcej. Zapraszamy Was do wspólnej kampanii Spółdzielni Kultury: Rzeczy do dzielenia, rzeczy do działania. Szukajcie nas w komunikacji miejskiej i metrze Świętokrzyska, na profilach i stronach internetowych przeróżnych instytucji i organizacji!

Stoły do dzielenia, Stoły do działania - plakaty promujące Spółdzielnię Kultury

Zachęcamy wszystkie organizacje, instytucje, grupy nieformalne czy osoby prywatne, które współtworzą Spółdzielnię Kultury do pochwalenia się tym, że jesteście z nami. Pokażcie, jak ułatwiacie mieszkańcom realizację działań, stwarzając warunki do spotkań i wspólnych inicjatyw! Dzięki Waszym zasobom i otwartości mamy dużo rzeczy do dzielenia i do działania. 

Zapraszamy do wspólnej kampanii Spółdzielni Kultury. Jak możecie dołączyć?

Umieśćcie na stronach, profilach waszych organizacji - plakaty/spot z hasłem Rzeczy do dzielenia, rzeczy do działania

Dodajcie post/news o tym czym się dzielicie w ramach Spółdzielni Kultury. Pamiętajcie o #DoDzieleniaDoDziałania. Przykładowe wiadomość/komunikaty, z których możecie skorzystać znajdziecie na naszym profilu

Plakaty, zaprojektowane przez Olę Jasionowska znajdziecie tutaj.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, uwagi lub sugestie czy pomysły odnośnie działania Spółdzielni Kultury - piszcie do nas śmiało! 

spoldzielniakultury@um.warszawa.pl 

Greta i Asia