Błąd

Ładowanie danych

Kilka słów od Spółdzielni Kultury.

Powoli domykamy 2020 rok. Co się działo w Spółdzielni Kultury w tym niełatwym, nieprzewidywalnym roku? Zapraszamy na ekspresowe podsumowanie.

Zdjęcie artykułu - Kilka słów od Spółdzielni Kultury.
Od zawsze zależy nam na tym, by jak najwięcej osób dowiedziało się o naszej wyjątkowej społeczności i stronie Spółdzielni Kultury.  Dlatego spotykałyśmy się (głównie wirtualnie) z różnymi podmiotami z całej Polski, którym opowiadałyśmy o działaniu Spółdzielni Kultury oraz o tym jak i czym można skutecznie dzielić się z innymi. M.in. o Spółdzielni Kultury można było usłyszeć w ramach ogólnopolskiego wydarzenia "Miejsca Otwarte Spotkania online o przestrzeniach sąsiedzkich".
 
Zorganizowałyśmy mini kampanię #RzeczyDoDzielenia #RzeczyDoDziałania w lokalnej prasie, mediach społecznościowych, komunikacji miejskiej i w galerii metra Świętokrzyska.
 
Zadbałyśmy o sprawy związane z dostępnością cyfrową naszej strony ze standardami WCAG 2.1 - a tutaj nasza deklaracja dostępości.
 
Dzięki przeróżnym organizacjom i instytucjom udało się powiększyć bazę Spółdzielni Kultury o kolejne ciekawe i przydatne zasoby. Pomimo wielu ograniczeń pojawiały się w Spółdzielni rezerwacje, zapytania o dostępność rzeczy. Zasoby Spółdzielni Kultury pomogły w realizacji ważnych projektów społecznych, m.in. w szycia maseczek wypożyczonymi maszynami. 
 
To ekspresowe podsumowanie 2020 r, w nowym roku wrócimy do Was z garścią informacji o dalszych planach i działaniach Spółdzielni Kultury. Liczymy, że uda nam się spotkać. Bardzo już tęsknimy za naszymi spotkaniami i inspirującymi Śniadaniami w Dobrym Towarzystwie!
 
Tymczasem zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie umieszczamy inspiracje o tym, czym można się dzielić i jak to robić. 
Dziękujemy, że byliście i jesteście z nami! Cieszymy się, że możemy wspólnie z Wami budować społeczność osób, instytucji, organizacji i firm, którym bliska jest idea dzielenia się z innymi swoimi zasobami.  
 
Już dzisiaj, życzymy Wam dużo zdrowia, odpoczynku od codzienności i nowych inspiracji do działania. Niech świąteczny, nadchodzący czas da Wam chwilę wytchnienia. Dobrego, radosnego czasu!