Błąd

Ładowanie danych

Ogród Współdzielony- o ogrodach społecznościowych, czym są jak i z kim je tworzyć?

Zapraszamy na kolejne inspirujące spotkanie ze Spółdzielnią Kultury, w czerwcu jeszcze wirtualnie porozmawiamy o ogrodach społecznościowych, jak i z kim je tworzyć oraz jakie formy wsparcia dla miejskich ogrodniczek i ogrodników oferuje m.st. Warszawa.

Plakat wydarzenia ze zdjęciem ogrodu społecznościowego, tytułem i informacją o dacie realizacji 14 czerwca 2021r. od 13.00 do 14.30

Na dawkę inspiracji o zielonych przestrzeniach współdzielonych, zapraszamy już w ten poniedziałek, 14 czerwca 2021 r. w godzinach od 13.00 do 14.30.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na fanpage Facebookowym Spółdzielni Kultury z możliwością zadawania pytań w komentarzach.

Gośćmi i Gościniami naszego spotkania będą przedstawiciele ogrodów przy Domu Kultury PRAGA, Wolskim Centrum Kultury i ogrodu na Osiedlu Jazdów. O możliwościach wsparcia ogrodów opowiedzą nam specjaliści z Fundacji Pracownia Dóbr Wspólnych (projekt Bujna Warszawa Finansowany przez Zarząd Zieleni m.st. Warszawa) i Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy (inicjatywa lokalna jako narzędzie realizacji projektów przy wsparciu Urzędu).

Link do wydarzenia

Zpraszamy na spotkanie!