Błąd

Ładowanie danych

Logotyp PrawoKultury.pl

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, poza Warszawą

Pierwsza pomoc w prawie autorskim

Pierwsza pomoc w prawie autorskim: zapytaj prawnika. Jeżeli masz pytanie dotyczące prawa autorskiego, możesz je nam zadać za pomocą specjalnego formularza: https://prawokultury.pl/pierwsza-pomoc/.

Informacje o umiejętności

Typ umiejętności

Doradztwo

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Szczegóły udostępniania

Jeżeli masz pytanie dotyczące prawa autorskiego, którego nie ma na poniższej liście na stronie: www.prawokultury.pl/pierwsza-pomoc/, i na które nie znalazłeś/znalazłaś odpowiedzi w przewodniku po prawie autorskim, możesz je nam zadać dzwoniąc w każdy piątek w godz. 15-17 pod numer +48 739 231 233 lub za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie: prawokultury.pl/pierwsza-pomoc.

Udostępniane przez

Logo Fundacja Nowoczesna Polska

Organizacja pozarządowa

Fundacja Nowoczesna Polska

W Fundacji Nowoczesna Polska wierzymy, że jedynie wolna kultura warta jest naszego zaangażowania i wsparcia, powszechne prawo do korzystania z informacji stanowi fundament demokracji, a domena publiczna powinna być zasadą, od której monopole informacyjne stanowią tylko wyjątek. Dlatego tworzymy narzędzia dostępu do wolnych dóbr kultury, budujemy programy edukacji medialnej oraz walczymy o prawo do uczestnictwa w kulturze.