Ładowanie danych
Zdjęcie główne zasobu
Targówek
Teatrzyk z kurtyną i pacynki
Drewniany teatrzyk z kurtyną do wystawiania przedstawień kukiełkowych i pacynkowych, wraz z zestawem różnokolorowych pacynek przedstawiających bohaterów różnych bajek (m.in. król, królowa, wilk, czerwony kapturek, etc). Wymiary teatrzyku: 144 x 90 cm
Liczba sztuk
  • 1
Zdjęcie główne zasobu
Chcesz wypożyczyć ten zasób?
Szczegóły udostępniania
Teatrzyk wraz z pacynkami można wypożyczyć z siedziby CKiA w godzinach naszej pracy po uprzednim zarezerwowaniu go pod adresem przystanek.siarczana@ckia.waw.pl.
Udostępniane przez
Zdjęcie profile właściciela zasobu
Dom Kultury
Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
Zobacz profil
CKiA przy ulicy Siarczanej to centrum kultury działające na terenie Targówka Fabrycznego. Zakres naszej działalności obejmuje działania w różnych dziedzinach edukacji kulturalnej. Prezentujemy dokonania kulturalne (m.in. występy teatralne, koncerty, seanse filmowe, wystawy). Współpracujemy z organizacjami społecznymi, instytucjami kultury, placówkami działającymi w systemie oświaty, sportu, z zespołami amatorskimi, stowarzyszeniami i innymi organizacjami uczestniczącymi w życiu kulturalnym, z mieszkańcami, artystami i twórcami, w szczególności mieszkającymi lub działającymi na obszarze Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. Podejmujemy działania wynikające z potrzeb mieszkańców i społeczności lokalnej oraz wspieramy ich w podejmowanych inicjatywach.

Podobne zasoby