Ładowanie danych
Zdjęcie główne zasobu
Bielany
Gry planszowe
Zapraszamy do naszej wypożyczalni gier planszowych Lubisz grać w planszówki? Ta Wypożyczalnia jest dla Ciebie!! Mamy w swoich zbiorach ponad 50 kultowych gier, które nadadzą się na każdą okazję – urodziny, imprezę, spotkanie w gronie rodziny i z przyjaciółmi. Gry, które są dostępne w naszej wypożyczalni rozwijają kreatywność i wyobraźnię, pobudzają ciekawość świata, uczą i bawią, a przede wszystkim zapewniają wspaniałą rozrywkę! Tytuły, które znajdziesz w naszej wypożyczalni to m.in.: Ryzyko, Carcassonne, Ego, Patchwork, Ice Cool, Bankrut, Tajniacy, Dixit, Story Cubes, Magia i myszy, Monopoly i wiele, wiele innych!
Liczba sztuk
  • 50
Chcesz wypożyczyć ten zasób?
Szczegóły udostępniania
Z naszej wypożyczalni mogą korzystać zarówno najmłodsi, jak i najstarsi – nie ma ograniczeń wiekowych! Wypożyczalnia czynna jest w godzinach pracy Filii! Wypożyczamy za free! Wypożyczalnia powstała dzięki Budżetowi Partycypacyjnemu Dzielnicy Bielany Lista gier i regulamin wypożyczania znajduje się na stronie: https://bok-filia.eu/04/wypozyczalnia-gier-planszowych/
Udostępniane przez
Zdjęcie profile właściciela zasobu
Dom Kultury
Studnia Miejsce Aktywności Lokalnej
Zobacz profil
Studnia jest otwartą przestrzenią do spotkań i wspólnego spędzania czasu wolnego mieszkańców Bielan. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni i atmosfery dla mieszkańców Bielan wspierającej twórcze działania. Chcemy wzmocnić więzi sąsiedzkie pomiędzy mieszkańcami poprzez inspirowanie do wspólnego aktywnego działania i uświadamianie potrzeby odpowiedzialności za swoje otoczenie.

Podobne zasoby