Ładowanie danych
Zdjęcie główne zasobu
Bielany
Archiwum Wólki
Wystawa archiwalnych fotografii mieszkańców osiedla Wólka Węglowa “Archiwum Wólki”. Jest to niezwykły zbiór zdjęć z prywatnych zbiorów naszych sąsiadów, które Ci, zgodzili się udostępnić i pokazać innym mieszkańcom. Odnajdziemy na niej m.in. portrety najstarszych mieszkańców, okolicznościowe fotografie uwieczniające najważniejsze dla sąsiadów wydarzenia, międzypokoleniowe spotkania, emocje i miejsca, których nie odnajdziemy już na mapie obecnej Wólki. Projekt "Archiwum Wólki" zrealizowano w ramach Inicjatywy Lokalnej we współpracy z Urzędem Dzielnicy Bielany
Specyfika wystawy
  • Fotografia
Liczba elementów
20
Wymiary elementów
Chcesz wypożyczyć ten zasób?
Szczegóły udostępniania
Wystawa gotowa do wypożyczenia, po uprzednim umówieniu się i doprecyzowaniu szczegółów. Możliwa jest prelekcja Mateusza Napieralskiego, autora książki "Dawna Wólka Węglowa. Wspomnienia mieszkańców", której wydanie było częścią projektu "Archiwum Wólki".
Udostępniane przez
Zdjęcie profile właściciela zasobu
Dom Kultury
Studnia Miejsce Aktywności Lokalnej
Zobacz profil
Studnia jest otwartą przestrzenią do spotkań i wspólnego spędzania czasu wolnego mieszkańców Bielan. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni i atmosfery dla mieszkańców Bielan wspierającej twórcze działania. Chcemy wzmocnić więzi sąsiedzkie pomiędzy mieszkańcami poprzez inspirowanie do wspólnego aktywnego działania i uświadamianie potrzeby odpowiedzialności za swoje otoczenie.

Podobne zasoby