Błąd

Ładowanie danych

Przestrzeń z kanapą, stołem, krzesłami, fotelami i regałem na książki.

Mokotów

sala na spotkania, warsztaty, przestrzeń wystawiennicza

Przestrzeń w Sąsiedzkim Domu Pracy Twórczej ma bardzo wyjątkowy, domowy charakter. Nasz Salon o powierzchni ok 25 m2, zmieści w układzie teatralnym ok 25 os. Na wyposażeniu 2 stoły (na 8 i 6 osób), krzesła, rzutnik z ekranem, flipchart, sprzęt grający. Do dyspozycji przestrzeń wystawiennicza - na 2 ścianach zainstalowane są deski z haczykami, na których można wieszać prace. W rogu pomieszczenia znajduje się aneks kuchenny z czajnikiem oraz ekspresem do kawy. Z sali jest wejście do pomieszczenia w którym znajduje się zlew, lodówka i mikrofalówka. Do sali przylega pomieszczenie, w którym znajduje się świetnie wyposażony kącik dla dzieci, w którym również znajduje się miejsce do zawieszenia prac na ścianie.

Informacje o udostępnionej przestrzeni

Powierzchnia

25 m2

Maks. liczba osób

25

Aktywności jakie możesz tutaj zorganizować

Edukacyjne

  • Spotkania
  • Szkolenia/warsztaty

Artystyczne

  • Próby teatralne
  • Projekcje filmowe
  • Wystawy i wernisaże

Inne

  • Co-working

Galeria zdjęć

Zbliżenie na kanapę.
Fotele z wikliny stjące pod regałem.
Krzesła ustawione pod ścianą.
Kącik kuchenny i reały z różnymi sprzętami np. maszyną do szycia.
Przestrzeń z zabawkami i miejscem do wypoczynku.

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Lokalizacja

Podchorążych 15/19, lok 38b ,  00-721 Warszawa

Szczegóły udostępniania

Udostępniamy salę WYŁĄCZNIE na wydarzenia bezpłatne dla uczestników. Sala dostępna jest w godzinach: wt 11:00-20:00 śr 13:00-20:00 czw 13:00-20:00 pt 11:00-16:00 O zamiarze skorzystania z sali na spotkanie/warsztat/pokaz/wernisaż należy poinformować nas najlepiej do połowy miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym ma odbyć się wydarzenie (czyli np. do poł listopada, jeśli wydarzenie ma być w grudniu), abyśmy mogli zgrać je z harmonogramem bieżącym. W innym wypadku nie gwarantujemy dostępności, ale zachęcamy do kontaktu mimo wszystko.

Udostępniane przez

Logo Sąsiedzki Dom Pracy Twórczej

Dom Sąsiedzki

Sąsiedzki Dom Pracy Twórczej

Jesteśmy domem sąsiedzkim i otwartą pracownią twórczą w jednym. Można u nas wziąć udział w ciekawym warsztacie, albo samemu coś zorganizować. Do dyspozycji Domowników jest brudna pracownia, z której można korzystać lepiąc, szyjąc, malując, dziergając... Bliska jest nam idea wymiany społecznej - dzielimy się umiejętnościami i przedmiotami. Wszystkie wydarzenia u nas są prowadzone przez wolontariuszy, którzy uczą sąsiadów tego, co sami potrafią. Nie lubimy marnować, dlatego często dajemy rzeczom drugie życie. Cały Dom wyposażyliśmy używanymi meblami i sprzętami, dzięki pomocy mieszkańców. Zapraszamy również na wymianę książek i roślin.