Błąd

Ładowanie danych

Plastikowy zestaw naczyń: talerzyk, kubek, zestaw sztućców. Każdy z przedmiotów jest w innym kolorze.

Śródmieście

Zestaw piknikowy - naczynia i sztućce wielorazowego użytku

Dwa zestawy plastikowych naczyń wielorazowego użytku do wykorzystania na spotkania i pikniki. W skład zestawu wchodzi po 51 talerzy i kubeczków oraz po 12 łyżek, widelców i noży. Naczynia można używać do ciepłych produktów. Można stosować w kuchence mikrofalowej (do 100 stopni). Można myć w zmywarce (do 70 stopni)

Informacje o udostępnionym przedmiocie

Liczba sztuk

2

Galeria zdjęć

Pięć ustawionych obok siebie zestawów: talerzy, na nim kubek, w kubku łyżka, widelec, nóż. Wszystkie naczynia są kolorowe i z grubego plastiku.
Kolorowe sztućce z grubego plastiku. Za nimi widoczne kubeczki ustawione obok siebie.
Plastikowe, zamykane pudło do przechowywania rzeczy. Na pudełku informacja: Zestaw piknikowy wielokrotnego użytku.  Spotkaj się ze Spółdzielnią Kultury. 51 talerzy, 51 kubków, 12 łyżeczek, 12 widelców, 12 noży.

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Szczegóły udostępniania

Zestaw do wykorzystania podczas bezpłatnych i ogólnodostępnych wydarzeń organizowanych przez mieszkańców m.st. Warszawy. Zapotrzebowanie na naczynia, wraz z datą odbioru, zwrotu oraz celem wykorzystania należy zgłosić na 7 dni przed planowanym odbiorem. Wypożyczający zobowiązuje się do odbioru i zwrotu sprzętu we wcześniej ustalonych terminach. Prosimy o oddanie umytych naczyń. Transport sprzętu odbywa się na koszt i odpowiedzialność Pożyczającego.

Udostępniane przez

Logo  Wydział Wzmacniania Wspólnoty Lokalnej, Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy

Inne instytucje

Wydział Wzmacniania Wspólnoty Lokalnej, Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy

Zajmujemy się wspieraniem rozwoju wspólnot lokalnych w Warszawie - inicjatywą lokalną, miejscami aktywności lokalnej, partnerstwami lokalnymi, wspieraniem oddolnej aktywności mieszkańców.