Ładowanie danych

Plastikowy zestaw naczyń: talerzyk, kubek, zestaw sztućców. Każdy z przedmiotów jest w innym kolorze.

Śródmieście

Zestaw piknikowy - naczynia i sztućce wielorazowego użytku

Dwa zestawy plastikowych naczyń wielorazowego użytku do wykorzystania na spotkania i pikniki. W skład zestawu wchodzi po 51 talerzy i kubeczków oraz po 12 łyżek, widelców i noży. Naczynia można używać do ciepłych produktów. Można stosować w kuchence mikrofalowej (do 100 stopni). Można myć w zmywarce (do 70 stopni)

Liczba sztuk
2

Galeria zdjęć

Pięć ustawionych obok siebie zestawów: talerzy, na nim kubek, w kubku łyżka, widelec, nóż. Wszystkie naczynia są kolorowe i z grubego plastiku.
Kolorowe sztućce z grubego plastiku. Za nimi widoczne kubeczki ustawione obok siebie.
Plastikowe, zamykane pudło do przechowywania rzeczy. Na pudełku informacja: Zestaw piknikowy wielokrotnego użytku.  Spotkaj się ze Spółdzielnią Kultury. 51 talerzy, 51 kubków, 12 łyżeczek, 12 widelców, 12 noży.
Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Szczegóły udostępniania

Zestaw do wykorzystania podczas bezpłatnych i ogólnodostępnych wydarzeń organizowanych przez mieszkańców m.st. Warszawy. Zapotrzebowanie na naczynia, wraz z datą odbioru, zwrotu oraz celem wykorzystania należy zgłosić na 7 dni przed planowanym odbiorem. Wypożyczający zobowiązuje się do odbioru i zwrotu sprzętu we wcześniej ustalonych terminach. Prosimy o oddanie umytych naczyń. Transport sprzętu odbywa się na koszt i odpowiedzialność Pożyczającego.

Udostępniane przez

Zdjęcie profile właściciela zasobu

Inne instytucje

Wydział Wzmacniania Wspólnoty Lokalnej, Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy

Zajmujemy się wspieraniem rozwoju wspólnot lokalnych w Warszawie - inicjatywą lokalną, miejscami aktywności lokalnej, partnerstwami lokalnymi, wspieraniem oddolnej aktywności mieszkańców.

Podobne zasoby