Ładowanie danych
Zdjęcie główne zasobu
Wola
Recorder / dyktafon
Model: Tascam dr-22wl Ten model jest idealny do nagrywania muzyki granej głównie na instrumentach akustycznych, w tym gitarach akustycznych oraz instrumentach dętych i smyczkowych. Dzięki łatwej obsłudze i wysokiej jakości nagrywaniu rejestrator ten może być również używany do zastosowań innych niż muzyka, w tym do nagrywania dźwięku podczas przechwytywania wideo za pomocą cyfrowej lustrzanki i do przeprowadzania wywiadów. Rejestrator ten nie tylko zaspokaja zapotrzebowanie na nagrywanie wysokiej jakości dźwięku, ale ma także zaawansowane funkcje Wi-Fi, umożliwiające pełne zdalne sterowanie, odtwarzanie strumieniowe i przesyłanie plików. Więcej informacji: https://www.tascam.eu/pl/dr-22wl.html
Liczba sztuk
  • 1
Chcesz wypożyczyć ten zasób?
Szczegóły udostępniania
Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy recorder jest dostępny w danym terminie. Umów się na termin odebrania i zwrotu sprzętu.
Udostępniane przez
Zdjęcie profile właściciela zasobu
Dom Kultury
Dom Społeczny - placówka Wolskiego Centrum Kultury
Zobacz profil
Idealny dom kultury to miejsce tworzone przez ludzi, którzy mają poczucie, że są u siebie. Wolskie Centrum Kultury chce łączyć społeczność twórców i odbiorców szeroko rozumianej kultury, która integruje i buduje wspólnotę lokalną. Wspólnotę nowoczesną, otwartą na różnorodne postawy i zjawiska współczesnego świata, ale w oparciu o lokalną tożsamość Woli. Misją Wolskiego Centrum Kultury jest wspieranie kreatywnej i zintegrowanej społeczność, skupiającej twórców i odbiorców kultury, która współtworzy program kulturalny i wspiera jego realizację.

Podobne zasoby