Ładowanie danych
Zdjęcie główne zasobu
Praga-Północ
Warsztaty edukacyjne
Lekcje wychowawcze "Empatia" - unikalna propozycja na polskim rynku edukacyjnym, która wykorzystuje potencjał symulacyjny wirtualnej rzeczywistości. Jest kompleksowym narzędziem edukacyjnym dla szkoły. Projekt adresowany jest do ucznia, jego wychowawcy, nauczycieli, specjalistów oraz rodziców. Stworzyliśmy go w ten sposób, wiedząc, że tylko działanie w triadzie: uczeń/szkoła/rodzice może przynieść powodzenie. W pakiet lekcji wchodzą trzy filmy uzupełnione ofertą warsztatową. Filmy dotyczą następujących zagadnień: ▪ zespół Asperger, ▪ stres/fobie społeczne, ▪ agresja. Podczas warsztatów zapewniamy 10 stanowisk z goglami VR, obsługę techniczną sprzętu oraz osobę prowadzącą.
Zdjęcie główne zasobu
Zdjęcie główne zasobu
Chcesz wypożyczyć ten zasób?
Szczegóły udostępniania
Zasady korzystania z oferty warsztatowej ustalane są indywidualnie z zainteresowanymi. Zależą od ilości osób, ilości godzin warsztatowych oraz terminu. Aby dowiedzieć się więcej prosimy o bezpośredni kontakt z Fundacją: kontak@wirtualnehoryzonty.org lub +48 574 515 790.
Udostępniane przez
Zdjęcie profile właściciela zasobu
Organizacja pozarządowa
Fundacja Wirtualne Horyzonty
Zobacz profil
Fundacja Wirtualne Horyzonty powstała z myślą o łączeniu świata technologii ze światem edukacji, na rzecz cyfrowej transformacji polskiej szkoły. Uwzględniając bogate doświadczenie zespołu Fundacji w realizowaniu projektów VR, postawiliśmy sobie za główny cel tworzenie narzędzi i treści edukacyjnych w oparciu o tę technologię na rzecz wzrostu efektywności nauczania oraz rozwoju kompetencji kluczowych wśród uczniów. Misją Fundacji jest również wspieranie instytucji edukacyjnych w procesie włączania technologii do szkół.

Podobne zasoby