Błąd

Ładowanie danych

Sala kawiarniana, widoczna wyspa kuchenna przed którą ustawione są stołki barowe.

Wola

Kawiarnia Sąsiedzka

Klubokawiarnia Sąsiedzka WCK to idealne miejsce na odpoczynek z książką, spotkania sąsiedzkie, spędzenie czasu z przyjaciółmi grając w planszówki, wypicie dobrej kawy lub herbaty. Jest to również przestrzeń idealna pod warsztaty kulinarne, warsztaty kreatywne dla młodzieży i rodziców z dziećmi oraz dla seniorów. W Klubokawiarni Sąsiedzkiej WCK serwujemy to, co mamy najlepsze – małe-wielkie dzieła sztuki, kulinarne specjały przygotowane z sercem, szkolną wiedzę dla uczniów, kosmiczne gluty dla dzieciaków. Chcemy, aby każdy – od malucha do seniora – czuł się tu po prostu dobrze – jak w domu. Stwórzmy naszą sąsiedzką oazę razem! Jak się włączyć? Przyjdź na herbatę lub kawę, zrelaksuj się sięgając po książkę z naszego zbioru, poczęstuj się naleśnikiem, a jak masz ochotę podziel się swoim talentem – weź udział w naszych wydarzeniach i… zorganizuj własne! My Ci w tym pomożemy. Tuż koło Kawiarni Sąsiedzkiej znajduje się ogród (100 metrów kwadratowych) ze szklarnią i jadłodzielnia.

Informacje o udostępnionej przestrzeni

Powierzchnia

50 m2

Maks. liczba osób

30

Aktywności jakie możesz tutaj zorganizować

Edukacyjne

 • Spotkania
 • Szkolenia/warsztaty

Inne

 • Gotowanie
 • Inne

Dodatkowe wyposażenie

 • Udogodnienia

  • Internet
 • Pozostały sprzęt

  • Miejsca do siedzenia (krzesła, fotele, puffy, kanapy)
  • Stoły

Galeria zdjęć

Sala kawiarniana z okrągłymi stołami i krzesłami i fotelami.
Sala kawiarniana, dwa okrągłe stoły i jeden prostokątny.

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Lokalizacja

Działdowska 6 ,  01-184 Warszawa

Szczegóły udostępniania

Miejsce jest ogólnodostępne dla wszystkich chętnych. Istnieje możliwość zorganizowania tam warsztatów i spotkań. Organizacja tego typu wydarzeń wymaga wtedy ustalenia szczegółów z gospodyniami tego miejsca i zarezerwowania terminu. Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.00-20.00, sobota – niedziela 12:00 – 17:00

Udostępniane przez

Logo Dom Społeczny - placówka Wolskiego Centrum Kultury

Dom Kultury

Dom Społeczny - placówka Wolskiego Centrum Kultury

Idealny dom kultury to miejsce tworzone przez ludzi, którzy mają poczucie, że są u siebie. Wolskie Centrum Kultury chce łączyć społeczność twórców i odbiorców szeroko rozumianej kultury, która integruje i buduje wspólnotę lokalną. Wspólnotę nowoczesną, otwartą na różnorodne postawy i zjawiska współczesnego świata, ale w oparciu o lokalną tożsamość Woli. Misją Wolskiego Centrum Kultury jest wspieranie kreatywnej i zintegrowanej społeczność, skupiającej twórców i odbiorców kultury, która współtworzy program kulturalny i wspiera jego realizację.