Ładowanie danych
Zdjęcie główne zasobu
Wola
Kostkarka do lodu
Kostkarka do lodu PROFI COOK PC-EWB 1079 jest prosta w obsłudze. Wystarczy włączyć ją do źródła zasilania, otworzyć klapę, wlać 1,5 l wody i po jej zamknięciu nacisnąć przycisk. Dolewać w razie potrzeby. Do koszyczka wewnątrz zbiornika trafia co 10 minut ok. 9 kostek lodu do napojów. Sprzęt zakupiony w 2017 roku. Po gwarancji. Stan techniczny bardzo dobry. Waży ok. 10 kg.
Liczba sztuk
  • 1
Chcesz wypożyczyć ten zasób?
Szczegóły udostępniania
Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i podpisaniu umowy użyczenia zasób gotowy do odbioru od poniedziałku do piątku w godzinach 12-19 w Otwartej Kolonii - filii Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Górczewskiej 15. UWAGA! Po użyciu urządzenia prosimy wylać z niego wodę. Kostkarkę należy włożyć do zlewu i wyciągnąć zatyczkę z dna zbiornika. Po spłynięciu wody włożyć ją z powrotem.
Udostępniane przez
Zdjęcie profile właściciela zasobu
Dom Kultury
Otwarta Kolonia - filia Wolskiego Centrum Kultury
Zobacz profil
Miejsce aktywności lokalnej, przestrzeń twórczych działań i spotkań mieszkańców, młodzieży oraz organizacji pozarządowych. Jest to miejsce ludzi aktywnych, otwartych i niezależnych, które łączy tradycję z nowoczesnością. Lokalność z wielokulturowością. Zlokalizowana jest na terenie najstarszego osiedla mieszkaniowego w Warszawie, wybudowanego 120 lat temu, wg projektu Edwarda Goldberga. Jego fundatorem był Hipolit Wawelberg – bankier i filantrop.

Podobne zasoby