Ładowanie danych
Zdjęcie główne zasobu
Wola
Grill elektryczny
Grill Russell Hobbs Retro 20841-5 kupiony w 2017 rou. Po gwarancji. Stan bardzo dobry. Pozwala na przyrządzanie mięs, burgerów, kiełbas, ryb i warzyw. Gdy wskaźnik temperatury znajdzie się w czerwonej strefie i zapali się lampka termostatu, urządzenie nagrzało się do odpowiedniej temperatury i jest gotowe do użycia.
Liczba sztuk
  • 1
Zdjęcie główne zasobu
Zdjęcie główne zasobu
Chcesz wypożyczyć ten zasób?
Szczegóły udostępniania
Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i podpisaniu umowy użyczenia zasób gotowy do odbioru od poniedziałku do piątku w godzinach 12-19 w Otwartej Kolonii - filii Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Górczewskiej 15. Prosimy o zwrot czystego urządzenia. Grill jest łatwy w czyszczeniu. Odłączane płyty wystarczy opłukać wodą i wstawić do zmywarki.
Udostępniane przez
Zdjęcie profile właściciela zasobu
Dom Kultury
Otwarta Kolonia - filia Wolskiego Centrum Kultury
Zobacz profil
Miejsce aktywności lokalnej, przestrzeń twórczych działań i spotkań mieszkańców, młodzieży oraz organizacji pozarządowych. Jest to miejsce ludzi aktywnych, otwartych i niezależnych, które łączy tradycję z nowoczesnością. Lokalność z wielokulturowością. Zlokalizowana jest na terenie najstarszego osiedla mieszkaniowego w Warszawie, wybudowanego 120 lat temu, wg projektu Edwarda Goldberga. Jego fundatorem był Hipolit Wawelberg – bankier i filantrop.

Podobne zasoby