Ładowanie danych
Zdjęcie główne zasobu
Mokotów
otwarta pracownia
Sala warsztatowa, dobrze oświetlona przez cały dzień, wyposażona w 3 stoły robocze (możliwość ich rozłożenia i usunięcia z sali), przy których usiąść może max 12 osób. Znajdują się tu również regały, z których w ustalonym zakresie można korzystać. Sala przeznaczona jest do realizacji brudzących warsztatów twórczych, ale można tu również organizować inne spotkania (przestrzeń zostanie do tego przygotowana). Z pracowni można korzystać też indywidualnie lub na zasadzie co-workingu do wykonywania własnych prac rękodzielniczych. W pomieszczeniu znajduje się infrastruktura wystawiennicza (jedna z trzech części rozmieszczonych po całym lokalu; istnieje możliwość powieszenia prac również w korytarzu oraz w drugiej sali warsztatowej). Dysponujemy narzędziami ceramicznymi oraz osobnym pomieszczeniem do suszenia gliny, w którym można suszyć własne prace, korzystając z brudnej pracowni indywidualnie/co-workingowo.
Powierzchnia
  • 18 m2
Maks. liczba osób
  • 12
Aktywności jakie możesz tutaj zorganizować
Edukacyjne
  • Spotkania
  • Szkolenia/warsztaty
Artystyczne
  • Wystawy i wernisaże
Inne
  • Co-working
Dodatkowe wyposażenie
Ikona rodzaju wyposażenia
Udogodnienia
  • Internet
Ikona rodzaju wyposażenia
Pozostały sprzęt
  • Miejsca do siedzenia (krzesła, fotele, puffy, kanapy)
  • Stoły
  • Flipchart
Zdjęcie główne zasobu
Zdjęcie główne zasobu
Zdjęcie główne zasobu
Chcesz wypożyczyć ten zasób?
Lokalizacja
Podchorążych 15/19, lok 38b ,  00-721 Warszawa
Szczegóły udostępniania
Udostępniamy salę WYŁĄCZNIE na wydarzenia bezpłatne dla uczestników. Sala dostępna jest w godzinach: wt 11:00-20:00 śr 11:00-20:00 czw 11:00-20:00 pt 11:00-16:00. O zamiarze skorzystania z sali na spotkanie/warsztat/wystawę należy poinformować nas najlepiej do połowy miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym ma odbyć się wydarzenie (czyli np. do poł listopada, jeśli wydarzenie ma być w grudniu), abyśmy mogli zgrać je z harmonogramem bieżącym. W innym wypadku nie gwarantujemy dostępności, ale zachęcamy do kontaktu mimo wszystko. Jeśli chcesz skorzystać z sali indywidualnie albo na zasadzie co-workingu, nie jest potrzebna rezerwacja z tak dużym wyprzedzeniem. Można kontaktować się na bieżąco i sprawdzać dostępność przestrzeni.
Udostępniane przez
Zdjęcie profile właściciela zasobu
Dom Sąsiedzki
Sąsiedzki Dom Pracy Twórczej
Zobacz profil
Jesteśmy domem sąsiedzkim i otwartą pracownią twórczą w jednym. Można u nas wziąć udział w ciekawym warsztacie, albo samemu coś zorganizować. Do dyspozycji Domowników jest brudna pracownia, z której można korzystać lepiąc, szyjąc, malując, dziergając... Bliska jest nam idea wymiany społecznej - dzielimy się umiejętnościami i przedmiotami. Wszystkie wydarzenia u nas są prowadzone przez wolontariuszy, którzy uczą sąsiadów tego, co sami potrafią. Nie lubimy marnować, dlatego często dajemy rzeczom drugie życie. Cały Dom wyposażyliśmy używanymi meblami i sprzętami, dzięki pomocy mieszkańców. Zapraszamy również na wymianę książek i roślin.

Podobne zasoby