Ładowanie danych
Zdjęcie główne zasobu
Mokotów
Przestrzeń wystawiennicza - ściany
Zapraszamy do organizowania w Sąsiedzkim Domu Pracy Twórczej wystaw swoich dzieł. Dysponujemy łącznie 4 ścianami, znajdującymi się w salach warsztatowych (brudna pracownia 1 ściana, salon 2 ściany) oraz w korytarzu przylegającym do kącika dziecięcego (mamy również do dyspozycji 8 sztalug, 5 antyram w formacie A0 i 20 ram o wymiarach 40x50 cm). Na ścianach zainstalowane są deski, w które wkręcane są uchwyty do zawieszenia prac. Widoczne są z dalszej perspektywy na ścianach pomieszczeń przedstawionych na dwóch ostatnich zdjęciach.
Liczba sztuk
  • 4
Zdjęcie główne zasobu
Zdjęcie główne zasobu
Zdjęcie główne zasobu
Zdjęcie główne zasobu
Zdjęcie główne zasobu
Chcesz wypożyczyć ten zasób?
Szczegóły udostępniania
Aby skorzystać z przestrzeni wystawienniczej prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu ustalenia dostępności ścian. Niezbędna jest również konsultacja, aby ustalić jakiej wielkości są prace i ile ich zmieści się na ścianach, jakich mocowań wymagają. Możliwe jest zorganizowanie również na własną rękę wernisażu wystawy w SDPT. Wystawa zgłoszona do połowy miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym ma odbyć się wystawa umożliwia umieszczenie wydarzenia na plakacie z harmonogramem SDPT (czyli jeśli wystawa ma odbyć się w czerwcu, potrzebujemy informacji do połowy maja).
Udostępniane przez
Zdjęcie profile właściciela zasobu
Dom Sąsiedzki
Sąsiedzki Dom Pracy Twórczej
Zobacz profil
Jesteśmy domem sąsiedzkim i otwartą pracownią twórczą w jednym. Można u nas wziąć udział w ciekawym warsztacie, albo samemu coś zorganizować. Do dyspozycji Domowników jest brudna pracownia, z której można korzystać lepiąc, szyjąc, malując, dziergając... Bliska jest nam idea wymiany społecznej - dzielimy się umiejętnościami i przedmiotami. Wszystkie wydarzenia u nas są prowadzone przez wolontariuszy, którzy uczą sąsiadów tego, co sami potrafią. Nie lubimy marnować, dlatego często dajemy rzeczom drugie życie. Cały Dom wyposażyliśmy używanymi meblami i sprzętami, dzięki pomocy mieszkańców. Zapraszamy również na wymianę książek i roślin.

Podobne zasoby