Błąd

Ładowanie danych

Mokotów

Ramy 40x50 cm

Na wyposażeniu posiadamy 19 ram o wymiarach 40x50 cm (HOVSTA ikea, kolor: imitacja brzozy). Ramka może być używana poziomo lub pionowo, zależnie od tego, jak najlepiej pasuje do obrazka. Przednia osłona wykonana jest z tworzywa. Wyposażona w passe-partout, ale można używać bez, aby zdjęcie było większe.

Informacje o udostępnionym przedmiocie

Liczba sztuk

20

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Szczegóły udostępniania

Ramy możemy udostępnić wyłącznie na wydarzenia bezpłatne dla uczestników. Odbiór własny z Sąsiedzkiego Domu Pracy Twórczej (Sielce, Dolny Mokotów). Czas wypożyczenia do ustalenia indywidualnie z osobą zainteresowaną. Jesteśmy organizacją non-profit i nie mamy funduszy na naprawdę sprzętu zepsutego podczas wypożyczenia, dlatego wypożyczający będzie musiał podpisać oświadczenie, że zobowiązuje się do naprawy/odkupienia sprzętu, jeśli ulegnie zniszczeniu podczas użytkowania. W sprawie dostępności prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Udostępniane przez

Logo Sąsiedzki Dom Pracy Twórczej

Dom Sąsiedzki

Sąsiedzki Dom Pracy Twórczej

Jesteśmy domem sąsiedzkim i otwartą pracownią twórczą w jednym. Można u nas wziąć udział w ciekawym warsztacie, albo samemu coś zorganizować. Do dyspozycji Domowników jest brudna pracownia, z której można korzystać lepiąc, szyjąc, malując, dziergając... Bliska jest nam idea wymiany społecznej - dzielimy się umiejętnościami i przedmiotami. Wszystkie wydarzenia u nas są prowadzone przez wolontariuszy, którzy uczą sąsiadów tego, co sami potrafią. Nie lubimy marnować, dlatego często dajemy rzeczom drugie życie. Cały Dom wyposażyliśmy używanymi meblami i sprzętami, dzięki pomocy mieszkańców. Zapraszamy również na wymianę książek i roślin.

Podobne zasoby