Ładowanie danych
Zdjęcie główne zasobu
Żoliborz
Ogród przy bibliotece dla dzieci i młodzieży
Jest to urokliwy zakątek, pełen zieleni. Liczne kwiaty, krzewy , drzewa. Miejsce na trawie na rodzinny piknik na kocyku. Stół i krzesła ogrodowe dla dzieci pozwolą na zorganizowanie mini party urodzinowego na świeżym powietrzu. Można też po prostu przyjść, poczytać książkę w ogrodzie, popracować z własnym laptopem, odbyć spotkanie (bliskość stacji metra Plac Wilsona).
Powierzchnia
  • 200 m2
Maks. liczba osób
  • 10
Aktywności jakie możesz tutaj zorganizować
Edukacyjne
  • Spotkania
  • Szkolenia/warsztaty
Sportowe
  • Aktywność na świeżym powietrzu
Inne
  • Co-working
Dodatkowe wyposażenie
Ikona rodzaju wyposażenia
Pozostały sprzęt
  • Miejsca do siedzenia (krzesła, fotele, puffy, kanapy)
  • Stoły
Zdjęcie główne zasobu
Zdjęcie główne zasobu
Chcesz wypożyczyć ten zasób?
Lokalizacja
Sułkowskiego 26 ,  01-602 Warszawa
Szczegóły udostępniania
Aby skorzystać z ogrodu, nie musisz dzwonić i rezerwować, po prostu przyjdź i rozgość się. Korzystanie z ogrodu możliwe w godzinach pracy biblioteki. W ogrodzie należy zachować się tak, aby nie przeszkadzać sąsiadom wokół: niemożliwe jest urządzanie grilla, puszczanie hałaśliwej muzyki, spożywanie jakichkolwiek używek. W naszym zamyśle jest to strefa ciszy, relaksu, spokojnej pracy i zabawy. Można do ogrodu wnosić własne jedzenie i picie, ale należy posprzątać po sobie i zostawić ogród w takim stanie , w jakim był. Dbajmy także o rośliny i zwierzęta mieszkające w ogrodzie, z tej racji nie przyprowadzajmy psów.
Udostępniane przez
Zdjęcie profile właściciela zasobu
Biblioteka
Biblioteka im. Haliny Rudnickiej
Zobacz profil
Biblioteka prowadzi wypożyczalnię i czytelnię dla dzieci i młodzieży, a także dorosłych. Mieści się w zabytkowej przedwojennej willi z ogrodem na warszawskim Żoliborzu, należącej niegdyś do pisarki Haliny Rudnickiej. Księgozbiór biblioteki na bieżąco uzupełniany jest o nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży, prowadzone są tu także zajęcia warsztatowe z zakresu animacji i promocji czytelnictwa wśród rodzin z dziećmi.

Podobne zasoby