Błąd

Ładowanie danych

Teren zielony, widoczne ścieżki, trwa, drzewa. W oddali na trawie stoi plastikowy stół i krzesła.

Żoliborz

Ogród przy bibliotece dla dzieci i młodzieży

Jest to urokliwy zakątek, pełen zieleni. Liczne kwiaty, krzewy , drzewa. Miejsce na trawie na rodzinny piknik na kocyku. Stół i krzesła ogrodowe dla dzieci pozwolą na zorganizowanie mini party urodzinowego na świeżym powietrzu. Można też po prostu przyjść, poczytać książkę w ogrodzie, popracować z własnym laptopem, odbyć spotkanie (bliskość stacji metra Plac Wilsona).

Informacje o udostępnionej przestrzeni

Powierzchnia

200 m2

Maks. liczba osób

10

Aktywności jakie możesz tutaj zorganizować

Edukacyjne

  • Spotkania
  • Szkolenia/warsztaty

Sportowe

  • Aktywność na świeżym powietrzu

Inne

  • Co-working

Dodatkowe wyposażenie

  • Pozostały sprzęt

    • Miejsca do siedzenia (krzesła, fotele, puffy, kanapy)
    • Stoły

Galeria zdjęć

Teren zielony, trwa, paprocie, drzewa. W oddali na trawie stoi plastikowy stół i krzesła.
Na terenie zielonym, na trawie, dzieci bawią się kolorową, okrągłą chustą. Wszystkie dzieci trzymają chustę za rogi, tak by nie dotykała ziemi.

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Lokalizacja

Sułkowskiego 26 ,  01-602 Warszawa

Szczegóły udostępniania

Aby skorzystać z ogrodu, nie musisz dzwonić i rezerwować, po prostu przyjdź i rozgość się. Korzystanie z ogrodu możliwe w godzinach pracy biblioteki. W ogrodzie należy zachować się tak, aby nie przeszkadzać sąsiadom wokół: niemożliwe jest urządzanie grilla, puszczanie hałaśliwej muzyki, spożywanie jakichkolwiek używek. W naszym zamyśle jest to strefa ciszy, relaksu, spokojnej pracy i zabawy. Można do ogrodu wnosić własne jedzenie i picie, ale należy posprzątać po sobie i zostawić ogród w takim stanie , w jakim był. Dbajmy także o rośliny i zwierzęta mieszkające w ogrodzie, z tej racji nie przyprowadzajmy psów.

Udostępniane przez

Logo Biblioteka im. Haliny Rudnickiej

Biblioteka

Biblioteka im. Haliny Rudnickiej

Biblioteka prowadzi wypożyczalnię i czytelnię dla dzieci i młodzieży, a także dorosłych. Mieści się w zabytkowej przedwojennej willi z ogrodem na warszawskim Żoliborzu, należącej niegdyś do pisarki Haliny Rudnickiej. Księgozbiór biblioteki na bieżąco uzupełniany jest o nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży, prowadzone są tu także zajęcia warsztatowe z zakresu animacji i promocji czytelnictwa wśród rodzin z dziećmi.