Błąd

Ładowanie danych

Zdjęcie dużego rozkładanego namiotu o metalowej konstrukcji z materiałowym zadaszeniem, w trakcie wydarzenia plenerowego.

Włochy

Namiot warsztatowy duży

Namiot stalowy 3x9metrów. Szybki do rozstawienia. Sugerujemy rozkładanie go w nie mniej niż 4 silne osoby. Optymalnie 8 osób (jedna osoba do jednej nogi namiotu); kolor biały; logotypy: Domu Kultury Włochy; miniMALu i ogólnowarszawskiego znaku Miejsca Aktywności Lokalnej. Dodatkowe wyposażenie: 4 ściany do ew. montażu i 8szt. betonowych obciążników. Przeznaczenie: działania i warsztaty artystyczne w plenerze. Można wstawić 2-4 stoły i krzesła rozkładane dookoła nich.

Informacje o udostępnionym przedmiocie

Liczba sztuk

1

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Szczegóły udostępniania

Namiot można wypożyczyć z min. 7 dniowym wyprzedzeniem na użytek niekomercyjny. Szczegóły co do terminu/godzin wypożyczenia i zwrotu ustalimy indywidualnie z zainteresowanymi. Zastrzegamy sobie prawo do korzystania z namiotu jako pierwsi w tak zwanych "gorących terminach" np. dzień dziecka; koniec i początek wakacji; dzień otwarty. Zainteresowani na własny koszt i z własnym zapleczem osobowym decydują się wypożyczyć i przetransportować namiot. UWAGA: Namiot i dodatkowe wyposażenie są ciężkie. Do przeniesienia i transportu będą potrzebne 2-4 silne osoby.

Udostępniane przez

Logo Dom Kultury "Włochy"

Dom Kultury

Dom Kultury "Włochy"

Co roku 45 tysięcy osób rozwija w Domu Kultury "Włochy" swoje talenty i pasje. U nas nauczysz się tańczyć, wystąpisz na scenie, namalujesz pejzaż, zagrasz w teatrze. Z rodziną i przyjaciółmi zrelaksujesz się w kinie, na koncercie, czy na pikniku. Prowadzimy miniMAL (Miejsce Aktywności Lokalnej); Uniwersytet Trzeciego Wieku, kino studyjne ADA Zobacz, jak blisko nam do Ciebie! Należymy do sieci warszawskich domów kultury i współtworzymy kampanię (Na)dajemy kulturę! Współczesne domy kultury to nowocześnie zarządzane, dynamicznie zmieniające się instytucje z ogromnym potencjałem społecznym, miejsca twórczej energii, spotkań z drugim człowiekiem i projektów zmieniających świat. Spotkajmy się w warszawskich domach kultury! Zapraszamy do polubienia: fb/salawidowiskowa; fb/dkwlochy; fb/artystycznydomanimacji; fb/nadajemykulturewarszawa I odwiedzin strony: dkwlochy.pl; nadajemykulture.pl