Błąd

Ładowanie danych

logotyp projektu przedstawiający skrzynkę z narzędziami z podpisem "sąsiedzka skrzynka narzędziowa"

Wola

Sąsiedzka Skrzynka Narzędziowa

Zestaw narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. W skład Sąsiedzkiej Skrzynki Narzędziowej wchodzi: młotowiertarka, wkrętarka, szlifierka mimośrodowa, wyrzynarka, opalarka, dalmierz, laser krzyżowy, wykrywacz metalu/przewodów, zszywacz, pistolet uszczelniający, piła płatnica+skrzynka uciosowa, klucze ampulowe, klucze płaskie, klucze nasadowe, wkrętaki, nóż introligatorski, młotek, kombinerki, szczypce tnące, szczypce nastawne, klucz nastawny, miarka, taśma miernicza, poziomica, wkrętak (próbnik napięcia), ściski pistoletowe (3 szt.), zaciski z blokadą (2 szt.), szpachle (3 szt.), dłuta (2 szt.), kątownik, koziołki (2 szt.). Sąsiedzka Skrzynka Narzędziowa ma zachęcać mieszkańców do korzystania ze wspólnych zasobów, co może prowadzić do zmniejszenie konsumpcji i ograniczenia jej negatywnego wpływu na środowisko. Sąsiedzka Skrzynka Narzędziowa została sfinansowana ze środków m.st. Warszawy. Projekt realizowała Fundacja "Na miejscu" przy wsparciu Wolskiego Centrum Kultury.

Informacje o udostępnionym przedmiocie

Liczba sztuk

1

Galeria zdjęć

Zestaw narzędzi leżących na blacie roboczym.

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Szczegóły udostępniania

• Mieszkańcy mogą wypożyczyć skrzynkę w całości lub wskazane przez siebie narzędzia. • Wypożyczenie jest bezpłatne, a maksymalny czas korzystania z narzędzi to 5 dni. • Skrzynka lub wskazane narzędzia będą do odbioru w Męskiej Szopie, w siedzibie Wolskiego Centrum Kultury na ul. Działdowskiej 6. • Narzędzia wypożycza się i oddaje podczas trwania dyżurów w Męskiej Szopie. Grafik dyżurów jest dostępny na stronie Męskiej Szopy: https://wck-wola.pl/nasze-miejsca/meska-szopa/ • Zapewniamy podstawowe materiały eksploatacyjne do części narzędzi (zszywki, krążki ścierne, wiertła do drewna/metalu/betonu, ostrza do wyrzynarki). • Narzędzia mogą być wykorzystywane wyłącznie do prac domowych i działań społecznych. Zabronione jest wykorzystywanie narzędzi w celach komercyjnych. Rezerwacji narzędzi można dokonać u Adama Kadenaci mailowo (a.kadenaci@wck-wola.pl) lub telefonicznie (735 599 931).

Udostępniane przez

Logo Wolskie Centrum Kultury

Dom Kultury

Wolskie Centrum Kultury

Idealny dom kultury to miejsce tworzone przez ludzi, którzy mają poczucie, że są u siebie. Wolskie Centrum Kultury chce łączyć społeczność twórców i odbiorców szeroko rozumianej kultury, która integruje i buduje wspólnotę lokalną. Wspólnotę nowoczesną, otwartą na różnorodne postawy i zjawiska współczesnego świata, ale w oparciu o lokalną tożsamość Woli. Misją Wolskiego Centrum Kultury jest wspieranie kreatywnej i zintegrowanej społeczność, skupiającej twórców i odbiorców kultury, która współtworzy program kulturalny i wspiera jego realizację.