Błąd

Ładowanie danych

zielona przestrzeń z dużym stołem zaaranżowana na placu przy nowoczesnym budynku.

Praga-Północ

Ogród sąsiedzki CKT

Zapraszamy do Ogrodu Sąsiedzkiego usytuowanego na zapleczu Centrum Kreatywności Targowa. Jest to miejsce zaprojektowane i wykonane pod opieką CK Targowa, Fundacji Orange oraz Stowarzyszenia Robisz.to, wraz z zaproszonymi do wspólnego działania sąsiadami i osobami na co dzień pracującymi w Centrum. Koncepcja powstania ogrodu oparta jest na współpracy. Wykorzystywaliśmy zasoby do jakich mamy tu dostęp, wiedzy i kultury pracy skupionej choćby wokół idei pracowni znajdujących się w CK Targowa. Ponadto, istotna była i jest dla nas idea recyklingu i odzysku. Rośliny (zasadzone w ponad 30 skrzynkach) zostały nam dostarczone przez kooperatywę od.coop, ratującą m.in. kwiatki i rośliny wyrzucone na śmietnik. Dodajmy roślin, które są zdrowe i pięknie wyglądają. A w pracowniach Fab Labu powstały wykonywane wspólnie leżaki, baldachimy oraz dwa duże stoły, idealne do wspólnych spotkań dla większych grup.

Informacje o udostępnionej przestrzeni

Powierzchnia

40 mkw. m2

Maks. liczba osób

20

Aktywności jakie możesz tutaj zorganizować

Edukacyjne

 • Spotkania
 • Szkolenia/warsztaty

Dodatkowe wyposażenie

 • Udogodnienia

  • Internet
  • Oświetlenie
 • Pozostały sprzęt

  • Miejsca do siedzenia (krzesła, fotele, puffy, kanapy)
  • Stoły
  • Flipchart

Galeria zdjęć

zdjęcie zielonej przestrzeni zaaranżowanej na tyłach nowoczesnego budynku.

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Lokalizacja

Targowa 56 ,  03-733 Warszawa

Szczegóły udostępniania

Jest to miejsce otwarte i dostępne dla wszystkich tych, którzy chcą się spotkać, popracować, porozmawiać, spędzić czas w przyjaznym miejscu. Ogród w swoich założeniach ma służyć spotkaniom sąsiedzkim i działaniom edukacyjnym. Spotykają się tu również osoby związane z sektorem kreatywnym – zarówno biznesowo, jak i kulturalnie oraz społecznie. Ogród powstaje w ciągłym procesie, udział w jego powstawaniu i utrzymywaniu ma społeczność skupiona wokół Centrum. Zachęcamy rodziny i mieszkańców do korzystania z Ogrodu i tworzenia wspólnie z nami tego miejsca. Zapraszamy do korzystania prospołeczne organizacje i grupy. Wystarczy nadesłać zgłoszenie na adres ksadzinski@cktargowa.pl i/lub recepcja@cktargowa.pl w celu rezerwacji przestrzeni na dany termin.

Udostępniane przez

Logo Centrum Kreatywności Targowa

Inne instytucje

Centrum Kreatywności Targowa

CK Targowa jest inkubatorem przedsiębiorczości sektora kreatywnego prowadzonym przez Krajową Izbę Gospodarczą. Wspieramy pierwsze kroki stawiane w przygotowaniu i prowadzeniu biznesu. Nasz program związany jest z rozwojem zawodów przyszłości z branż sektora kreatywnego. Obejmuje wsparcie kierowane do przedsiębiorczyń i przedsiębiorców oraz mieszkańców i mieszkanek Warszawy. Inkubacja jest realizowana nie tylko w rozumieniu udostępniania biur, ale również poprzez organizację programów szkoleniowych, edukacyjnych i kulturalnych w przestrzeni konferencyjno-wystawienniczej.