Błąd

Ładowanie danych

trzy skrzynki narzędziowe duża mała i średnia

Włochy

Skrzynka z narzędziami

Skrzynka z narzędziami do majsterkowania. W skład zestawu wchodzą: - Zestaw wierteł i bitów Bosch Premium X-Line (105 elementów) - Narzędziówka "Topex" (młotek, kombinerki, klucze, miarka, śrubokręt itp.) - Komplet elektronarzędzi Itamati: wiertarko-wkrętarka, szlifierka kątowa, wyrzynarka, narzędzie wielofunkcyjne - wszystko z kompletem akumulatorów, ładowarką - w skrzyni.

Informacje o udostępnionym przedmiocie

Liczba sztuk

1

Galeria zdjęć

zestaw wierteł i bitów Bosch Premium X-Line (105 elementów)
otwarte pudełko z narzędziami m.in. nożyk do taper, kombinerki, klucze, miarka, śrubokręt itp.
wiertarko-wkrętarka, szlifierka kątowa, wyrzynarka, narzędzie wielofunkcyjne

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Szczegóły udostępniania

W celu wypożyczenia skrzynki z narzędziami prosimy o kontakt z Okęcką Salą Widowiskową. Zestaw wypożyczamy tylko jako cały komplet (nie ma możliwości rozdzielenia zestawu). Można korzystać na miejscu w ramach organizacji wydarzenia dla lokalnej społeczności. Maszynę mogą wypożyczyć instytucje, stowarzyszenia, fundacje , nieformalne grupy bądź osoby prywatne do celów niekomercyjnych na swoje wydarzenia. Należy zgłosić się z minimum tygodniowym wyprzedzeniem z prośbą o wypożyczenie. Transport należy zorganizować sobie we własnym zakresie. Wymagane jest, aby wypożyczający podpisał oświadczenie, w którym zobowiąże się do zwrotu w nieruszonym stanie lub do naprawy/odkupienia sprzętu, jeśli ulegnie zniszczeniu podczas użytkowania.

Udostępniane przez

Logo MiniMAL Okęcka Sala Widowiskowa Domu Kultury Włochy

Dom Kultury

MiniMAL Okęcka Sala Widowiskowa Domu Kultury Włochy

Dom Kultury „Włochy” to miejsce otwarte dla mieszkańców. Chcemy wspierać działania lokalne, inicjatywy oddolne i integrować sąsiadów. Jesteśmy gotowi udostępnić pomieszczenia mieszkańcom Dzielnicy Włochy, którzy chcą robić coś dla innych. Sale udostępniamy nieodpłatnie, wyłącznie na działania niekomercyjne m.in. warsztaty, spotkania, koła zainteresowań. Miejsca Otwarte MiniMAL zlokalizowane są w placówkach Domu Kultury „Włochy” i dostępne w wyznaczonych miejscach, dniach i godzinach z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.