Błąd

Ładowanie danych

Zdjęcie zasobu Pocztówki na Dzień Sąsiada 1

Śródmieście

Pocztówki na Dzień Sąsiada

Zbliża się Europejski Dzień Sąsiada, to idealna okazja, aby świętować naszą sąsiedzkość i lokalne relacje. Mamy dla Was pocztówki z tej okazji, które możecie wrzucić do skrzynek sąsiadom i sąsiadkom, wypisać własnoręcznie życzenia, pozdrowienia lub zaproszenia do spędzenia wspólnie tego święta.

Informacje o udostępnionym przedmiocie

Liczba sztuk

200

Galeria zdjęć

Zdjęcie zasobu Pocztówki na Dzień Sąsiada 2

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Szczegóły udostępniania

Kartkę możecie wydrukować samodzielnie (została przygotowana do wydruku w formacie A6), lub zgłosić się do nas po odbiór pakietu pocztówkowego (10 sztuk) :)

Udostępniane przez

Logo Fundacja Kulturotwórcza "GRUPA W DZIAŁANIU"

Organizacja pozarządowa

Fundacja Kulturotwórcza "GRUPA W DZIAŁANIU"

Fundacja Kulturotwórcza "GRUPA W DZIAŁANIU" powstała w celu wspierania i realizowania twórczych inicjatyw kulturalnych, artystycznych, edukacyjnych i społecznych. GRUPA | Nasze indywidualne umiejętności, doświadczenia i pomysły łączymy we WSPÓLNE działania. Pracujemy w GRUPIE, rozwijając siebie, czerpiąc i dając, a dzięki temu WSPÓŁTWORZYMY nasze codzienne przestrzenie aktywności. W | Każdy pomysł rozwijamy OD ŚRODKA, wnikamy, zagłębiamy i rozwijamy, by efekty działań były jak najlepsze. Nie stoimy z boku obojętni, włączamy się by coś zmienić. Działamy tu i teraz, lokalnie i globalnie. DZIAŁANIU | Rozwijamy teorię by nasze praktyki były skuteczne i pozytywnie rozwiązywały znalezione problemy. Mówimy, piszemy, ale przede wszystkim DZIAŁAMY.