Błąd

Ładowanie danych

Duża sala do której prowadzi kilka schodów w dół. Sala ma drewnianą podłogę, lustra na jednej ze ścian.

Praga-Południe

Stół Powszechny - przestrzeń warsztatowa fundacji Strefa WolnoSłowa

Dla wszystkich, którzy szukają przestrzeni na działania sąsiedzkie, artystyczne, kulturalne, społeczne, na warsztaty, spotkania, pokazy, dyskusje – nasza sala warsztatowa dostępna jest co najmniej 24 godziny w miesiącu. Pamiętaj, że proponowana inicjatywa nie może być sprzeczna z ideami naszego miejsca, jakimi są promocja tolerancji, równości ze względu na pochodzenie, płeć, orientację seksualną, wyznawaną bądź niewyznawaną religię, przeciwdziałanie nienawiści i rasizmowi.

Informacje o udostępnionej przestrzeni

Powierzchnia

70 m2

Maks. liczba osób

80

Aktywności jakie możesz tutaj zorganizować

Edukacyjne

 • Spotkania
 • Szkolenia/warsztaty

Artystyczne

 • Próby taneczne
 • Projekcje filmowe

Dodatkowe wyposażenie

 • Sprzęt elektroniczny

  • Ekran
  • Głośniki
 • Udogodnienia

  • Oświetlenie
 • Pozostały sprzęt

  • Miejsca do siedzenia (krzesła, fotele, puffy, kanapy)
  • Stoły

Galeria zdjęć

Duża sala do której prowadzi kilka schodów w dół. Sala ma drewnianą podłogę, lustra na jednej ze ścian.
Duża sala do której prowadzi kilka schodów w dół. Sala ma drewnianą podłogę, lustra na jednej ze ścian.

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Lokalizacja

Jana Zamoyskiego 20 ,  03-801 Warszawa

Szczegóły udostępniania

Jeśli chcesz skorzystać z naszej sali warsztatowej: - sprawdź dostępność sali w kalendarzu on-line: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bke_x6lrnOxVEMRG5N5cTgbuXM9ev6xgywvOArZ1JD8/edit?fbclid=IwAR3UXC4KEC8tErqR8FEN8CHjHaRS8U3DGj-Fs21B5E4HnrGXWkI5-urllaI#gid=1566989120 - zapoznaj się z regulaminem korzystania z przestrzeni: http://strefawolnoslowa.pl/wp-content/uploads/2019/02/regulamin_do_internetu.pdf - skontaktuj się z koordynatorką projektu pisząc na: a.borkowska@strefawolnoslowa.pl, Podaj swoje dane kontaktowe oraz napisz dwa słowa o rodzaju planowanego działania. Po wcześniejszym kontakcie mailowym umówimy się na spotkanie, w czasie którego będzie można zobaczyć przestrzeń warsztatową oraz omówić zasady korzystania z niej. Jeśli bardzo zależy Ci na organizacji wydarzenia/spotkania, a w kalendarzu nie znajdujesz odpowiadających Ci dat i godzin, skontaktuj się z nami, może uda się coś wymyślić i zorganizować Twoje działanie w pasującym Ci czasie. Do zobaczenia!

Udostępniane przez

Logo Strefa WolnoSłowa

Organizacja pozarządowa

Strefa WolnoSłowa

STREFA WOLNOSŁOWA powstała z inicjatywy osób zajmujących się teatrem, literaturą, fotografią, organizacją działań animacyjnych, inicjatyw kulturalnych i artystycznych, pisaniem o teatrze, filmie, podróżach. Mamy na celu organizację działań artystycznych, kulturalnych i edukacyjnych nastawionych na dialog międzykulturowy i międzypokoleniowy. Interesują nas inicjatywy na granicy sztuki i interwencji społecznej, poruszające aktualne problemy w Polsce, Europie i na świecie, działania artystyczne angażujące osoby z różnych grup społecznych, umożliwiające spotkanie poprzez sztukę, promujące czynną postawę wobec rzeczywistości społecznej. Poprzez artystyczne projekty międzynarodowe, działania interdyscyplinarne oraz inicjatywy angażujące uchodźców i imigrantów mieszkających na terytorium Polski działamy na rzecz dialogu międzykulturowego, integracji europejskiej i praw człowieka.