Błąd

Ładowanie danych

Spółdzielnia - zmieniamy się dla Was!

Mamy odświeżone logo, grafiki, kolory. Od 12 października skracamy też nazwę portalu – od dziś po prostu Spółdzielnia (dawniej Spółdzielnia Kultury). Wszystko po to, by było prościej, bardziej intuicyjnie i atrakcyjnie. Zmieniamy wizerunek portalu i podkreślamy znaczenie współdzielenia i współpracy. Znajdź to, czego potrzebujesz, wypożycz i działaj po sąsiedzku za pośrednictwem portalu Spółdzielnia (dawniej Spółdzielnia Kultury).

infografika pokazująca zmianę logotypu od Spółdzielnia kultury do Spółdzielnia. Na grafice napis Zmieniamy się dla Was!

Choć nazwa portalu jest inna, kolory bardziej wyraziste, a logotyp odmieniony to idea portalu pozostaje ta sama. Wciąż dzielimy się tu i wypożyczamy przeróżne zasoby bezpłatnie, na działania społeczne, kulturalne, edukacyjne, otwarte dla innych i niekomercyjne.  

Planujesz zorganizować warsztaty szycia pluszaków? Zarezerwuj maszyny do szycia i odpowiednią przestrzeń. A może myślisz o pikniku szkolnym i przydałby Ci się namiot, leżaki, maszyna do popcornu albo do przypinek? Zainspiruje Cię też plenerowa jenga, hamak lub sprzęt do sztuki cyrkowej. Chciałbyś sąsiedzką potańcówkę, wystawę archiwalnych fotografii lub garażówkę? Skorzystaj z nagłośnienia, podestów scenicznych, sztalug i ram lub wieszaków i stolików.  

W Spółdzielni znajdziesz ponad 520 zasobów w tym aż 298 przeróżnych sprzętów (meble, sprzęt sportowy, narzędzia ogrodnicze) i 200 przestrzeni (np. sal warsztatowych, kuchni, ogrodów).  

Jeśli masz pytania/sugestię/pomysły, chcesz współtworzyć Spółdzielnię lub zastanawiasz się jak z niej skorzystać - napisz do nas. Zakładka Kontakt! Czekamy. 

Nowy logotyp i identyfikacja wizualna przygotowane zostały przez Aleksandrę Jasionowską.