Błąd

Ładowanie danych

O Spółdzielni Kultury

Spółdzielnia Kultury to internetowa przestrzeń, w której instytucje, organizacje, grupy nieformalne i wszyscy chętni, nieodpłatnie dzielą się swoimi zasobami - przestrzenią, sprzętem, produktami kultury.

Wśród nich znajdziecie również Miejsca Aktywności Lokalnej (MAL), które realizują ideę otwartości na społeczność lokalną - sprzyjają realizowaniu pomysłów mieszkańców, nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Spółdzielnia Kultury powstała z inicjatywy dzielnicowych domów kultury.

W Spółdzielni Kultury znajdują się zasoby, które możecie pożyczać nieodpłatnie na organizację działań lokalnych/kulturalnych/społecznych, które są niekomercyjne i otwarte dla mieszkańców Warszawy.

Z zasobów Spółdzielni może korzystać każda osoba, realizująca działania na powyższych zasadach, na rzecz społeczności lokalnej. Każdy też może dodać do bazy swoje zasoby. Pomagamy sobie bezpłatnie i budujemy sieć lokalnej współpracy.

Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do: redagowania tekstów, dodawania zdjęć zasobu, usunięcia wpisu, jeśli zasób nie jest zgodny z ideą Spółdzielni Kultury, bądź nie jest poprawnie opisany. Przy wprowadzaniu zmian skontaktujemy się z Użytkownikiem, zamieszczającym dany zasób.

Pobierz logo Spółdzielni

Jeśli jesteś już w Spółdzielni, korzystasz z jej zasobów lub dodajesz swoje - zachęcamy do zamieszczenia naszego logotypu:

Pobierz przykładowe porozumienie

Jeśli wypożyczasz swój zasób - zachęcamy do podpisania porozumienia z osobą pożyczającą:

Masz pytania? Skontaktuj sie z nami!

Chcesz nas o coś zapytać? Masz wątpliwości odnośnie działania Spółdzielni Kultury? Pisz śmiało!

Uzupełnij pole

Uzupełnij pole

Uzupełnij pole

0 /1000 znaków