Ładowanie danych

Nabór na rezydencje - Otwarty Uniwersytet Jazdów, czyli super okazja do działania!

Partnerstwo Otwarty Jazdów i Dom Kultury Śródmieście przedłużają nabór projektów kulturalnych, edukacyjnych i społecznych, które będą realizowane na Osiedle Jazdów.

Zdjęcie artykułu - Nabór na rezydencje - Otwarty Uniwersytet Jazdów, czyli super okazja do działania!

W ramach konkursu możecie zgłosić siebie lub swoją organizację do odbycia trwającej minimum 45 dni rezydencji na Osiedlu Jazdów oraz otrzymać budżet (maksymalnie 10 tys. zł) na jej realizację. Każda osoba, grupa mieszkańców, lub organizacja może zgłosić maksymalnie dwa projekty w konkursie. Rezydencje nie obejmują mieszkania na Osiedlu, a sposób i zakres korzystania z domków i przestrzeni Osiedla będzie dopasowany do możliwości organizacji gospodarzy oraz potrzeb rezydentów.


Więcej informacji w regulaminie konkursu, który dostępny jest pod adresem:

https://dks.art.pl/pl/projekty/otwartyuniwersytetjazdow/nabor_2020_rezydencje_w_ouj

Projekty nie spełniające wymogów formalnych nie zostaną dopuszczone do oceny merytorycznej! Od tej decyzji nie przysługuje odwołanie, dlatego uważnie czytajcie regulamin zanim złożycie wniosek.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem*:
https://forms.gle/SD2EN4zW6H4HPZ4r6


*Projekty nie spełniające wymogów formalnych nie zostaną dopuszczone do oceny merytorycznej! Od tej decyzji nie przysługuje odwołanie, dlatego uważnie czytajcie regulamin zanim złożycie wniosek.

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie:
https://dks.art.pl/pl/projekty/otwartyuniwersytetjazdow, na stronie fb Otwarty Uniwersytet Jazdów i Osiedle Jazdów oraz w niniejszym wydarzeniu.


Projektodawcy projektów przekazanych do realizacji zostaną o tym poinformowani poprzez pocztę elektroniczną (na adres podany formularzu zgłoszeniowym).

Wszelkie pytania dotyczące konkursu należy kierować do koordynatora Otwartego Uniwersytetu - Wojciecha Matejki (pod adres wojciech.matejko@dks.art.pl).

Projekt jest realizowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na rok 2020. Zwycięski projekt został zgłoszony przez Partnerstwo Otwarty Jazdów. Operatorem konkursu jest Dom Kultury "Śródmieście" w Warszawie.