Błąd

Ładowanie danych

Tydzień ekonomii cyrkularnej trwa od 11 do 17 października 2021 r.

Czy Wam również bliska jest idea ekonomii cyrkularnej?  Jeżeli tak to serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do trwającego Circular Week 2021!

Plakat Tygodnia Ekonomii Cyrkularnej

Spółdzielnia Kultury to nie tylko sposób na bezpłatne wypożyczenie rzeczy potrzebnych do realizacji niekomercyjnych działań społecznych, edukacyjnych, czy kulturalnych. Naszymi działaniami chcemy przyczyniać się do ograniczenia zbędnych zakupów, a co za tym idzie nadmiernej produkcji. Korzystając ze Spółdzielni Kultury w prosty sposób można zmieniać świat na lepsze - wielokrotnie wykorzystując już dostępne i istniejące w m.st. Warszawie zasoby np. przedmioty, wystawy i plansze edukacyjne. 

W tym tygodniu chciemy zachęcić Was do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu. Circular Week 2021 to międzynarodowa seria wydarzeń i inicjatyw poświęconych tematyce gospodarki cyrkularnej i zrównoważonego rozwoju, które mają miejsce w całej Europie. Celem Circular Week jest promowanie idei gospodarki obiegu zamkniętego, wspieranie zrównoważonych modeli biznesowych i nawiązanie współpracy pomiędzy interesariuszami.

Więcej o wydarzeniu