Błąd

Ładowanie danych

Black Friday? Nie kupuj wymieniaj się !

W najlepsze trwa święto konsumpcji, z angielskiego nazywane "black friday". My zachęcamy do nie kupowania kolejnych rzeczy, a do wzajemnej wymiany i pożyczania sobie tego, czego naprawdę potrzebujemy.

Grafika z napisem "Plany na Black Friday? Dziel się i wymieniaj! Polecamy Spółdzielnia Kultury"

Spółdzielnia Kultury swoim działaniem wspiera wszystkie osoby realizujące niekomercyjne działania społeczne, edukacyjne i kulturalne, ułatwiając im dostęp do bespłatnych zasobów, które nieodpłatnie wypożyczają sobie wzajemnie mieszkanki, mieszkańcy, przedstawiciele, przedstawicielki organizacji pozarządowych oraz instytucji. 

Działamy w duchu ekonomii współdzielenia i zachęcamy Was do przyłączenia się z nami do tego nurtu. Ponieważ koniec listopada to czas, w którym ze wszystkich stron atakują nas promocje i zachęty do posiadania jeszcze większej ilości rzeczy (nie ukrywajmy często zbędnych). Zachęcamy Was do współdzielenia zasobów, ale również lokalnej wymiany. W Warszawie powstaje coraz więcej miejsc, w których możecie zupełnie za darmo znaleźć interesującą Was rzecz lub oddać tą której już nie potrzebujecie m.in. OCHDZIELNIA i WSPÓŁDZIELNIK. Sezonowo organizowane są też różnego typu wymianki odzieży, czy roślin. Sąsiedzką wymianę roślin organizuje m.in co miesiąc Warsztat Warszawski. Najbliższa wymiana odbywa się już w ten weekend.

Dziel się i wymieniaj - zachęcamy!