Błąd

Ładowanie danych

Elektryczny piec do pizzy.

Wola

Piec do pizzy

Piec do pizzy Ariete 908 Pizza Party zakupiony w 2017 roku. Po gwarancji. Urządzenie jest proste w obsłudze. Nastawiamy zegar i temperaturę, czekamy 10 minut aż piec się nagrzeje, wkładamy do środka świeże ciasto z nałożonymi składnikami i po 6 minutach cieszymy się pyszną pizzą.

Informacje o udostępnionym przedmiocie

Liczba sztuk

1

Galeria zdjęć

Otwarty piec do pizzy.

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Szczegóły udostępniania

Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i podpisaniu umowy użyczenia zasób gotowy do odbioru od poniedziałku do piątku w godzinach 12-19 w Otwartej Kolonii - filii Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Górczewskiej 15. Prosimy o zwrot czystego urządzenia. Wystarczy przetrzeć nawilżonym ręcznikiem papierowym.

Udostępniane przez

Logo Otwarta Kolonia - filia Wolskiego Centrum Kultury

Dom Kultury

Otwarta Kolonia - filia Wolskiego Centrum Kultury

Miejsce aktywności lokalnej, przestrzeń twórczych działań i spotkań mieszkańców, młodzieży oraz organizacji pozarządowych. Jest to miejsce ludzi aktywnych, otwartych i niezależnych, które łączy tradycję z nowoczesnością. Lokalność z wielokulturowością. Zlokalizowana jest na terenie najstarszego osiedla mieszkaniowego w Warszawie, wybudowanego 120 lat temu, wg projektu Edwarda Goldberga. Jego fundatorem był Hipolit Wawelberg – bankier i filantrop.

Podobne zasoby