Błąd

Ładowanie danych

Zdjęcie czarnobiałe przedstawiające stary samochód stojący na ulicy. W środku auta znajduje się kierowca.

Mokotów

Teleport Fotograficzny - wystawa wykorzystująca zdobyte w projekcie Korzenie Siekierek stare oraz współczesne zdjęcia mieszkańców.

Teleport Fotograficzny - wystawa wykorzystująca zdobyte w projekcie Korzenie Siekierek stare oraz współczesne zdjęcia mieszkańców. Autorem jest Artur Pawłowski, a czarno-białe kadry wykonane zostały aparatem średnioformatowym. Organizatorzy projektu znaleźli zdjęcia ważne dla historii rodzin, bazując na nich stworzyli nowe ujęcia. Użyli przy tym rekwizytów sprzed lat. Z powstałych zdjęć i ich historycznych odpowiedników wyłonił się nowy obraz rzeczywistości, opatrzony własną opowieścią.

Informacje o udostępnionej wystawie

Specyfika wystawy

Fotografia

Liczba elementów

37

Wymiary elementów

drewniane czarne ramy- 61 x 81 cm mocowanie: 2 metalowe zawieszki do zawieszania na lince z haczykiem, rozstaw 49 cm

Galeria zdjęć

Czarno-białe zdjęcie przedstawiające retro samochód zaparkowany w pomieszczeniu. Przy samochodzie do zdjęcia pozuje dwóch mężczyzn,

Chcesz wypożyczyć ten zasób?

Szczegóły udostępniania

Warunki odbioru należy ustalić telefonicznie bądź mailowo: tel. 22 841 72 17, katarzyna.salinger@dorozkarnia.pl.

Udostępniane przez

Logo Dom Kultury Dorożkarnia

Dom Kultury

Dom Kultury Dorożkarnia

Na początku głównymi odbiorcami naszych działań były dzieci i młodzież. Obecnie są to również dorośli. Instruktorzy prowadzący zajęcia artystyczne w Dorożkarni to animatorzy, artyści, osoby z pasją. Są oni w stanie zbudować wokół siebie grupę ludzi i zachęcić ich do ciężkiej pracy. Nasze wartości to: dbałość o jakość więzi między ludźmi w relacjach i w społeczności oraz szacunek dla różnorodności.