Ładowanie danych
Zdjęcie główne zasobu
Mokotów
Teleport Fotograficzny - wystawa wykorzystująca zdobyte w projekcie Korzenie Siekierek stare oraz współczesne zdjęcia mieszkańców.
Teleport Fotograficzny - wystawa wykorzystująca zdobyte w projekcie Korzenie Siekierek stare oraz współczesne zdjęcia mieszkańców. Autorem jest Artur Pawłowski, a czarno-białe kadry wykonane zostały aparatem średnioformatowym. Organizatorzy projektu znaleźli zdjęcia ważne dla historii rodzin, bazując na nich stworzyli nowe ujęcia. Użyli przy tym rekwizytów sprzed lat. Z powstałych zdjęć i ich historycznych odpowiedników wyłonił się nowy obraz rzeczywistości, opatrzony własną opowieścią.
Specyfika wystawy
  • Fotografia
Liczba elementów
37
Wymiary elementów
drewniane czarne ramy- 61 x 81 cm mocowanie: 2 metalowe zawieszki do zawieszania na lince z haczykiem, rozstaw 49 cm
Zdjęcie główne zasobu
Chcesz wypożyczyć ten zasób?
Szczegóły udostępniania
Warunki odbioru należy ustalić telefonicznie bądź mailowo: tel. 22 841 72 17, katarzyna.salinger@dorozkarnia.pl.
Udostępniane przez
Zdjęcie profile właściciela zasobu
Dom Kultury
Dom Kultury Dorożkarnia
Zobacz profil
Na początku głównymi odbiorcami naszych działań były dzieci i młodzież. Obecnie są to również dorośli. Instruktorzy prowadzący zajęcia artystyczne w Dorożkarni to animatorzy, artyści, osoby z pasją. Są oni w stanie zbudować wokół siebie grupę ludzi i zachęcić ich do ciężkiej pracy. Nasze wartości to: dbałość o jakość więzi między ludźmi w relacjach i w społeczności oraz szacunek dla różnorodności.

Podobne zasoby