Ładowanie danych
Zdjęcie główne zasobu
Bielany
Spektakle operowe na płytach DVD
Chcemy, by nasza Filia była miejscem budowania wspólnoty, a ponieważ opera według nas znakomicie się do tego nadaje, zapraszamy do Bielańskiej Wypożyczalni Oper! Wszystkie spektakle operowe na DVD posiadają napisy polskie. W naszej ofercie znajdziecie ponad 50 znanych i mniej znanych tytułów m.in. Giacomo Pucciniego, Giuseppe Verdiego i Ryszarda Wagnera. Niesamowita muzyka, wciągające opowieści o wielkich namiętnościach, intrygach i mrocznej stronie człowieka, produkcje z najlepszych teatrów operowych na świecie!
Liczba sztuk
  • 51
Chcesz wypożyczyć ten zasób?
Szczegóły udostępniania
Wypożyczalnia czynna jest w godzinach otwarcia Filii. Wypożyczamy za free! Lista spektakli operowych dostępna na stronie: https://bok-filia.eu/bielanska-wypozyczalnia-oper/
Udostępniane przez
Zdjęcie profile właściciela zasobu
Dom Kultury
Studnia Miejsce Aktywności Lokalnej
Zobacz profil
Studnia jest otwartą przestrzenią do spotkań i wspólnego spędzania czasu wolnego mieszkańców Bielan. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni i atmosfery dla mieszkańców Bielan wspierającej twórcze działania. Chcemy wzmocnić więzi sąsiedzkie pomiędzy mieszkańcami poprzez inspirowanie do wspólnego aktywnego działania i uświadamianie potrzeby odpowiedzialności za swoje otoczenie.

Podobne zasoby