Ładowanie danych
Zdjęcie główne zasobu
Mokotów
Skrzynie drewniane 30x40x50 cm
6 drewnianych nieoheblowanych skrzyń typu na owoce/warzywa. Można z nich ustawić regał, albo używać jako siedziska, stoliki. Skrzynki były kupione nowe i używane są w SDPT jako regał wystawienniczy dla ceramiki autorstwa uczestników warsztatów.
Liczba sztuk
  • 6
Zdjęcie główne zasobu
Zdjęcie główne zasobu
Chcesz wypożyczyć ten zasób?
Szczegóły udostępniania
Skrzynki dostępne wyłącznie na wydarzenia bezpłatne dla uczestników. Odbiór własny z Sąsiedzkiego Domu Pracy Twórczej (Sielce, Dolny Mokotów). Czas wypożyczenia do ustalenia indywidualnie z osobą zainteresowaną. Jesteśmy organizacją non-profit i nie mamy funduszy na naprawdę sprzętu zepsutego podczas wypożyczenia, dlatego wypożyczający będzie musiał podpisać oświadczenie, że zobowiązuje się do naprawy/odkupienia sprzętu, jeśli ulegnie zniszczeniu podczas użytkowania. W sprawie dostępności prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Udostępniane przez
Zdjęcie profile właściciela zasobu
Dom Sąsiedzki
Sąsiedzki Dom Pracy Twórczej
Zobacz profil
Jesteśmy domem sąsiedzkim i otwartą pracownią twórczą w jednym. Można u nas wziąć udział w ciekawym warsztacie, albo samemu coś zorganizować. Do dyspozycji Domowników jest brudna pracownia, z której można korzystać lepiąc, szyjąc, malując, dziergając... Bliska jest nam idea wymiany społecznej - dzielimy się umiejętnościami i przedmiotami. Wszystkie wydarzenia u nas są prowadzone przez wolontariuszy, którzy uczą sąsiadów tego, co sami potrafią. Nie lubimy marnować, dlatego często dajemy rzeczom drugie życie. Cały Dom wyposażyliśmy używanymi meblami i sprzętami, dzięki pomocy mieszkańców. Zapraszamy również na wymianę książek i roślin.

Podobne zasoby