Ładowanie danych
Zdjęcie główne zasobu
Bemowo
Maszyna do szycia Juno by Jenome
JUNO BY JANOME E1015 to maszyna do szycia dla osób, które zaczynają przygodę z szyciem i nie wiedzą jeszcze, czy będą chciały tę pasję rozwijać. Inną grupą, do której adresowany jest ten model podstawowej maszyny do szycia, są osoby, które potrzebują niezawodnego urządzenia do tego, żeby od czasu do czasu skrócić spodnie, zasłonkę, uszyć obrus czy poszewkę na poduszkę itp.
Liczba sztuk
  • 4
Chcesz wypożyczyć ten zasób?
Szczegóły udostępniania
Uruchamiamy w BCK wypożyczalnię maszyn do szycia i program wolontariatu. W jego ramach możesz: ~na max. 2 tygodnie wypożyczyć od Bemowskie Centrum Kultury maszynę do domu ~wziąć udział w wyzwaniu szycia maseczek (uszyj minimum 3 maseczki dziennie) ~wziąć udział w lekcjach szycia i podszkolić swoje umiejętności krawieckie. Link do kursu: https://bit.ly/3d8tMMs Aby się zgłosić do programu: ~wygospodaruj czas w taki sposób, by chociaż na 5 -10 godzin w tygodniu móc usiąść przy maszynie ~wypełnij formularz ze strony bemowskie.pl ~umów się na odbiór maszyny z Dwóch Jelonków (ul. Powstańców Śląskich 44) ~podejmij wyzwanie uszycia min. 3 maseczek dziennie ~ bądź w kontakcie z obsługą wypożyczalni (ola.antoniuk@bemowskie.pl/ 798 992 051) ~zapoznaj się z Dobrymi Praktykami https://bemowskie.pl/wydarzenie/szycie-w-gescie-empatii-wolontariat-i-wypozyczalnia-maszyn/?highlight=wypozyczalnia
Udostępniane przez
Zdjęcie profile właściciela zasobu
Dom Kultury
Bemowskie Centrum Kultury
Zobacz profil
Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy rozpoczęło swoją działalność w marcu 2006 roku. Oferta Centrum skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Bemowa, ale również całej Warszawy, do odbiorców w każdym wieku i z każdej grupy społecznej. BCK aktywizuje i angażuje mieszkańców dzielnicy, tworząc warunki do rozwoju kompetencji społecznych i twórczych. BCK wspiera rozwój osobisty, szanując indywidualne wybory i pasje, buduje więzi społeczne w duchu tolerancji i szacunku. W codziennej pracy ważna jest dla nas wysoka jakość i atrakcyjność oferty. Nasze projekty i działania mają charakter edukacyjny, inicjują procesy zmiany indywidualnej i zbiorowej oraz budują więzi społeczne. Pracujemy nad autorską, innowacyjną i unikatową ofertą. Nasze działania są otwarte dla wszystkich bez względu na różnice wynikające z płci, wieku, pochodzenia, statusu materialnego, etc.

Podobne zasoby